Rodzinne Warsztaty Świąteczne

W Sobotę 10 Grudnia 2022 roku w kamienicy Deskurów odbyły się Rodzinne Warsztaty Świąteczne, które cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem wśród mieszkańców Radomia co świadczy duża frekwencja na wydarzeniu co nas bardzo cieszy.

Rodzinne Warsztaty Świąteczne jak sama nazwa mówi, takie właśnie były. Było rodzinnie – na warsztaty przybyły rodzice z dziećmi , jak również dziadkowie czy babcie z wnuczkami. Były warsztaty – rodzice z dziećmi wykonali wiele pięknych stroików z produktów ekologicznych, które mieli do swojej dyspozycji np. szyszki, gałązki jodłowe, włóczki czy nawet papier szary oraz materiał jutowy

 

Nasi amerykańscy goście Chase Brame (English Language Fellow) wraz z rodziną przybliżyli nam zwyczaje i tradycje Świąt Bożego Narodzenia w Stanach Zjednoczonych, które jak się okazało mają bardzo wiele wspólnego z naszym świętowaniem.

Był czas na pytania (...nie tylko na temat Świąt), wspólne tworzenie oraz kolędowanie w obu językach (fragment z facebook American Corner Radom)

 

Całe wydarzenie podkreśliła oprawa muzyczna przygotowana przez dzieci i młodzież.

Dziękujemy wszystkim, za tak liczne przybycie na to wydarzenie.

 

Dziękujemy za wspólne działanie i zaangażowanie na rzecz tego wydarzenia:

American Corner Radom za wsparcie i organizację spotkania z Gośćmi z Ameryki

Fundacja Harmonia Radom - Michałów za piękną oprawę muzyczną i wspólne kolędowanie co sprawiło iż wydarzenie było magiczne i bardzo świąteczne i rodzinne

Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Radomiu za przekazanie choinek oraz stroiszu co upiększyło wydarzenie i sprawiło iż sceneria Sali i wydarzenia była bardzo świąteczna

Dzieciom i młodzieży z Gminne Centrum Kultury i Kultury Fizycznej w Jedlińsku za piękne wykonanie kolęd i piękną oprawę muzyczną.

Nihil Novi Hotel & Restauracja Radom za wsparcie w podkreśleniu dekoracji, która cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem i cieszyła nie tylko tych najmłodszych ale również tych trochę starszych.

Galeria

PoprzednieWarsztaty z wikliny papierowej
NastępnePodsumowanie Roku 2022
Napisz komentarz
Komentarze (1)
Rafał
Dodano: 2022-12-21 21:53:32
Bardzo fajne warsztaty :) Miło spędziłem czas wśród fajnych i sympatycznych ludzi :) Liczę na więcej tego typu akcji ;)